KGK’da 10 Ocak trafiği

12.01.2021
KGK’da 10 Ocak trafiği

Küresel Gazeteciler Konseyi (KGK), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle çok sayıda konuk ağırladı

KGK, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle son iki gündür tebrik ziyaretine gelen konuklarını Ankara’daki genel merkez binasında ağırladı.
KGK’nın konuklarından Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Fatih Metin, ziyaretinde KGK üyelerini kutladı. KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim tarafından Bakan Yardımcısı Metin’e KGK hatıra şildi takdim edildi.
İYİ PARTİ’Lİ MİLLETVEKİLLERİ KUTLADI
İYİ Parti Konya Milletvekili ve TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Üyesi Fahrettin Yokuş ile İYİ Parti Ankara Milletvekili ve TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Üyesi İbrahim Hilal Oral da 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle KGK’yı ziyaret ettiler.
DEMOKRAT PARTİ GENEL BAŞKANI UYSAL’DAN ZİYARET
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ve parti yöneticileri de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlaması için KGK’yı ziyaret ettiler. KGK yöneticileriyle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Uysal’a da hatıra şildi takdim edildi.
ATO BAŞKANI BARAN’A TEŞEKKÜR
KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, KGK Yönetim Kurulu Üyeleri Veli Altınkaya, Kahraman Halisçelik ve Adnan Yüce, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran’ı ziyaret ettiler. Ziyarette, ATO Yönetim Kurulu Üyesi Nuh Acar da hazır bulundu. KGK heyeti, Gürsel Baran’a destekleri için teşekkür etti.
HARMAN RADYO’YA ‘HAYIRLI OLSUN’ DEDİLER
KGK Genel Başkanı Mehmet Ali Dim, KGK Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Halisçelik, KGK Mali Başkan Yardımcısı Gürsel Eser ve Haber Spikeri Neşe Berber, Ankara’da Harman Radyo sahibi ve KGK Mali Başkanı Adnan Yüce’yi yeni taşındığı ofisinde ziyaret ettiler ve ‘Hayırlı olsun’ dediler.

KGK’YA 10 OCAK ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Küresel Gazeteciler Konseyi’ne (KGK), 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ziyaretler devam ediyor.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Selçuk Özdağ, Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkan Yardımcıları Hakverdi Altuğ, Fatma Maraşlı ve Mehmet Erman KGK’yı ziyaret etti.
Ankara’daki Genel Merkezde yapılan ziyarette KGK Mali Başkan Yardımcısı Gürsel Eser, Yönetim Kurulu Üyesi Duran Özkan, Yaygın Medya Meclis Başkan Vekili Mehmet Çatakçı, Ardahan Temsilcisi Özkan Karakaya yer aldılar.

Ziyarette, KGK Mali Başkan Yardımcısı Gürsel Eser konuklara Küresel Medya Dergisi’nin 3. sayısını takdim etti.

YAZAR BİLGİSİ