Afyonkarahisar İl Temsilcisi

MEHMET EMİN GÜZBEY

Odak Gazetesi İmtiyaz Sahibi

ADRES: Kanal 3 medya Merkezi Afyon - İzmir karayolu 5.Km / AFYONKARAHİSAR

MAİL:  [email protected]

 

1962 yılında Afyon doğdu.  Gazeteciliğe haftalık gazete çıkartarak başladıktan sonra ATV ve SABAH Gazetelerinin temsilciliğini yaptı. 25 yıldan bu yana ODAK Gazetesinde çeşitli görevlerde bulundu.

Basın Konseyi Yüksek Kurulu Seçilmiş Üyeliğinin yanı sıra 15 yıl Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevinde bulundu.

Geçtiğimiz yıl Afyondaki Cemiyet ve Derneğin birleşmesi çalışmalarına destek vererek Afyon Gazeteciler Cemiyetinin kapanması için üyelerine teklif götürdü ve iki meslek örgütünün tek çatıda birleşmesine öncülük eden ekipte yer alarak Afyon Basın Yayın Derneğinin kurucu heyeti içerisinde bulundu.

2 yıl önce Afyon’da tüm gazetelerin tek dağıtım Şirketi Vasıtasıyla dağıtılmasını temin etmek üzere kurulan birliğe destek olarak örnek bir çalışmanın Afyon’da başlamasına katkıda bulundu.

Merkezi Afyon’da bulunan uydu üzerinden yayın yapmakta olan KANAL 3 ve günlük yayınlanan Gazete 3’ün genel yayın yönetmenliği ve şirket ortaklığı ile ODAK Gazetesi imtiyaz sahipliğini yapmakta olup, Basın Konseyi Yüksek Kurul üyeliği ve Afyon Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu üyeliği görevi devam etmektedir.

Milli Eğitim Yöneticisi olan Semra Güzbey ile 30 yıldır evli olan Mehmet Emin Güzbey’in 3 kız ve 1 erkek çocuğu bulunmaktadır.